+48 (22) 300 87 36 Skontaktuj się z nami

O nas

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w przewozach drobnicowych oraz całopojazdowych. Świadczymy również usługi w zakresie organizacji odpraw celnych i magazynowania.

Oferujemy profesjonalizm, elastyczność i najwyższą jakość świadczonych usług. Nasze działania skupiamy na partnerach regionalnych, którzy działają na rynkach ogólnoeuropejskich.

Obecnie mamy swoje oddziały w Warszawie, Olsztynie oraz Mińsku Mazowieckim.

Do Ciebie należy wybór godnej zaufania firmy działającej w branży TSL. Do nas należy realizowanie powierzonych nam działań, w oparciu o zasady fair play, którymi kierujemy się każdego dnia.

Działalność

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu transportu oraz spedycji na skalę krajową i międzynarodową. To co nas wyróżnia, to przede wszystkim jakość oferowanych usług wynikających z wieloletniego doświadczenia w sektorze TSL oraz zaangażowania i rzetelności naszego zespołu.

Przewóz ładunków realizujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych samochodów ciężarowych wyposażonych w system kontroli monitorowania GPS. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możesz kontrolować przewożony ładunek z możliwością podglądu, czy dane zlecenie wykonywane jest z uwzględnieniem najwyższych międzynarodowych norm.

Zawsze na czasWspółpracując z nami możesz liczyć na profesjonalne wsparcie w nagłej sytuacji. Odpowiadamy na wiadomości najszybciej jak to możliwe.
Zespół Kompetentna obsługa klienta jest wizytówką naszej firmy, dlatego nasi pracownicy są ekspertami w dziedzinie transportu i spedycji.
ElastycznośćWspółpracując z nami możesz liczyć na bieżące regulowanie należności.
Jakość Oferowane przez nas usługi usatysfakcjonują każdego kto szuka partnera biznesowego, który realizuje postawione cele w sprawny, rzetelny i szybki sposób.
OPINIE O CLERMONT EXPRESS Co mówią nasi klienci